שף עד הבית – בשרים מובחרים מכל הסוגים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שף עד הבית

בישול הוא אומנות לכל דבר אבל להיות שף זה גם לדעת לספר את הסיפור מאחורי הבישול. שף עד הבית זהו אחד השירותים המיוחדים שאתם יכולים לחוות לכבוד כל אירוע מיוחד כמו יום הולדת למשל, אירוע ציון ייחודי לבני המשפחה או החברים הקרובים ועוד. במאמר הנוכחי אנחנו הולכים לחשוף אתכם בכל הקשור לשירות שף עד הבית וסדנאות בשר מיוחדות שלא ישאירו אתכם רעבים ויתרה מכך, אתם תוכלו לקבל בהן את כל הכלים והידע הדרוש כדי להתקרב לרמתו של השף.

שף עד הבית – תענוג של שירות

רק נסו לדמיין עד כמה זה יכול להיות מיוחד שיש אדם שמגיע אליך עד הבית ומכין לך את הנתחים המובחרים והטעימים ביותר, במידת העשייה כמו שאתה אוהב, עם שולחן מעוצב ומקושט, מה שלא רק יחסוך לך זמן בהכנה אלא, יעשה לך חגיגה של ממש.

חוויה קולינרית בלתי נשכחת לחלוטין שבה, אתם תוכלו להנות ממגוון הנתחים המובחרים והטעימים ביותר (וספוילר קטן – גם נתחים שלא הכרתם עד עכשיו!) . שף פרטי לבית שיערוך לכם את כל החגיגה במופע מקושט ומיוחד שמלא בשואו אחד גדול, סיפור על כל נתח בפני עצמו וטעימות בלתי פוסקות.

סדנת בשר בעמק 

אם לאחרונה תכננתם טיול בצפון היפה של מדינת ישראל, אז ממש בדרך אל הצפון, ולא רחוק מכביש 6 עצמו, ממוקמת לה סדנת בשר מיוחדת ועשירה בטעמים שונים שפשוט לא תשאיר אף קיבה רעבה (וזה וודאי!) סדנת בשר מיוחדת כל כך במושב קטן וצפוני לא רחוק מחיפה שבו, אתם תוכלו לצלול ביחד אל הידע החשוב והעשיר בכל הקשור להכנת בשר נכונה ושונה לפי סוגיה.

חשוב להבין כי בישול בשר זאת אומנות בפני עצמה, ואומנם, כל פרוצדורת הכנת אוכל זו אומנות, אבל הבשר דורש יחס אחר לחלוטין. יחס מיוחד ומקורי שאותו אתם תוכלו לקבל רק בסדנת הבשר שלנו.

אז במה לבחור? שף פרטי עד הבית או סדנת בשר מושקעת?

אם הייתה לנו האפשרות להגיע לביתכם, היינו עושים זאת בשמחה! אבל חלק מהכנת הבשר זה לעשות אותו באמצעות הכלים המקצועיים ביותר, שבצער רב אי אפשר לשנע אותם בכזאת קלות. המעשנות המיוחדות שלנו עם המנגל המקורי (שסביר להניח שלא ראיתם אף פעם אחד כזה) הם אלו אשר יוצרים את הניחוחות העשירים ביותר שאתם תזכו לגלות דווקא אצלנו בסדנת הבשר RHR!

שף פרטי עד הבית הוא שירות מעולה למי שמחפש להעביר את האירוע שלו, דווקא בביתו. אבל, אנחנו רוצים להפתיע אתכם ודווקא להזמין אתכם אלינו. לאירוח בלתי נשכח הכולל סיפורים מרתקים, ארוחה עשירה המלווה גם בסלטים טעימים ומיוחדים וכמובן – הקינוח הבלתי נשכח שלנו שאותו תוכלו לטעום רק אם תגיעו לבקר אותנו!

סדנת בשר לזוגות RHR

מעוניינים להפתיע את בן או בת הזוג שלכם עם סדנת בשר מקורית וחווייתית ביותר? אנחנו ב- RHR ערוכים לספק לכם את החוויה הקולינרית שאתם פשוט לא תשכחו לעולם! סדנת בשר מרתקת, טעימה ומקורית ביותר שבה, אתם תוכלו להכיר את כל המשתתפים, לטעום את הנתכים המובחרים והמיוחדים בדיוק! רק שהכי חשוב – זה לא לאכול לפני, כי אחרת יהיה לכם מאוד קשה לסיים את כל האוכל!

בואו ליום כיף וחוויתי ביותר אצלנו בסדנת הבשר RHR. סדנת בשר לזוגות ומשפחות שמחפשות חווית קרניבור מטורפת.

מאמרים נוספים